«předchozí obrázek   0. / 0   následující obrázek»
zavřít prezentaci

O jahodárně


Jahodárna Dobré Pole byla založena v roce 2012 na úrodných polích ve vesničce s příznačným názvem Dobré Pole. Již naši předkové v dávných dobách věděli, že v okolí Kouřimi je úrodná půda a proto tuto oblast tak i pojmenovali.

* * * * * *

Jsme rodinná firma a pěstováním drobného ovoce se zabýváme již dvacátým rokem. Na našich polích pěstujeme jahody, maliny, ostružiny a kanadské borůvky. Všechny tyto plody je možné u nás i zakoupit. Co se aktuálně sklízí sledujte na našem FB.

* * * * * *

Moderní pěstební metody, dlouholeté zkušenosti a celoroční poctivá práce nás všech zaručují, že kvalita našeho ovoce je srovnatelná s evropskou konkurencí. Zákazníci oceňují nejen chuť a kvalitu, ale i to, že ovoce je opravdu čerstvé a neputuje k nim přes půl Evropy.

* * * * * *

Jsme držiteli potravinářského certifikátu GLOBALG.a.p. a splňujeme všechny potravinářské požadavky na kvalitu ovoce a zdravotní bezpečnost spotřebitele. Místa, kde sami prodáváme naše ovoce jsou: u nás na farmě v Dobrém Poli, Náplavka, Kubáň, Klánovice.

* * * * * *

Tak navštivte některé z našich prodejních míst, nebo přijeďte ochutnat a posuďte sami, jak vynikající jahody máme v Dobrém Poli.

Velice se na vás těšíme!

Vzrostlé rostlinky jahodJahodníkové pole s výbornými jahodamiStaráme se o pole svědomitěVzrostlé rostliny ostružníku s ostružinami